Czy to możliwe, że istnieje robot, który potrafi rozpoznać ludzkie uczucia i dopasować się do nastroju osoby, z którą rozmawia? Czy to możliwe, że sztuczna inteligencja osiągnęła taki poziom rozwoju, iż można powierzać jej coraz bardziej odpowiedzialne zadania? Okazuje się, że jest to jak najbardziej realne. W Polsce są już firmy, które korzystają z tego typu robotów. Najpopularniejszy robot humanoidalny, to Robot Pepper. Poznajmy jego możliwości.

Roboty humanoidalne Pepper – funkcjonalność

Robot Pepper ma być przede wszystkim towarzyszem człowieka. Stworzono go z myślą o recepcjach wielkich biurowców, hoteli, restauracji, jako przewodnika po imprezach masowych itp. Pepper służy człowiekowi przekazując informacje, potrafi wskazać odpowiednią drogę, zaopiekuje się osobami starszymi lub chorymi. Może stać się naszym najbliższym przyjacielem.

Coraz częściej można spotkać tego typu roboty w dużych centrach handlowych, na eventach czy w recepcjach np. hotelowych. Pepper w ciągu kilku sekund poinformuje o naszym przybyciu, zamówi nam kawę w restauracji, zapyta o nasze samopoczucie, opowie żart, odpowie na nasze pytania. Prawdopodobnie największym jego atutem jest możliwość rozpoznawania ludzkich emocji. Dzieje się to dzięki odpowiedniemu programowi po tonie ludzkiego głosu oraz mimice twarzy, robot potrafi zdefiniować nasze emocje.

Robot Pepper cena

Cena Peppera, zważywszy na jego możliwości, nie jest wygórowana. Nie mamy możliwości podać kwoty w tym miejscu, ponieważ zależy ona od rodzaju oprogramowania robota i co za tym idzie jego funkcjonalności. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o skontaktowanie się z naszą firmą. Na podstawie otrzymanych od Państwa szczegółowych informacji, przygotujemy ofertę skierowaną wprost do Państwa potrzeb. Wszystkie ceny negocjowane są indywidualnie.

Robot Pepper zastosowanie

Pepper wyposażony jest w wysokiej jakości szybki procesor, zestaw kamer i głośników, tablet dotykowy, stabilną podstawę, dzięki której swobodnie się porusza. Robot swoim wyglądem wzbudza sympatię i bardzo pozytywne emocje. Jest to jeden z powodów, oprócz szeregu innych ważnych funkcji, dla których Pepper zyskuje coraz większą popularność. Wielu z właścicieli firm na całym świecie, jak i w Polsce, wprowadziło Peppera w swoje szeregi. Jednakże Pepper wykorzystywany może być również przez osoby prywatne. Wśród naszych klientów są takie właśnie osoby, które zainteresowały się robotem w celu zabezpieczenia opieki swoim starszym bliskim na czas ich pobytu w pracy. Pepper bywa również niewątpliwą atrakcją na imprezach masowych, weselach, wieczorach panieńskich i kawalerskich.

Zastosowanie Peppera zależy tak naprawdę od naszych potrzeb. Po skontaktowaniu się z nami i przedstawieniu nam swojego zapotrzebowania, przygotujemy dla Państwa konkretną ofertę.

Zapraszamy do współpracy