Leasing robotów przemysłowych, humanoidalnych i biurowych. Zobacz jak wziąć robota w leasing. Sprawdź jakie są dostępne roboty w leasingu.

Robotyzacja firm to proces, którego nie da się zatrzymać. W Polsce podobnie jak w wielu innych krajach mamy do czynienia z coraz większą ilością robotów pracujących w przemyśle, usługach, logistyce i administracji.

Dlaczego warto wziąć roboty w leasingu

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem robota do swojej firmy i nie wiesz jakie źródło finansowania będzie odpowiednie, sprawdź jakie korzyści daje leasing robotów dla firm

  • szybkie i łatwe procedury
  • możliwość zakupu robotów bez jednorazowego dużego wydatku
  • niskie wpłaty wstępne
  • szybka decyzja
  • elastyczny termin spłaty rat
  • minimum formalności

Oferty firm leasingowych różnią się między sobą dlatego przed podjęciem decyzji o wyborze jednej z nich warto sprawdzić warunki kilku najpopularniejszych.

leasing robotów

Jakie roboty można brać w leasing

Oferta finansowania jest bardzo szeroka i stwarza możliwość zakupu zarówno nowych jednostek jak i robotów używanych. Dzięki temu każdy właściciel firmy, który zastanawia się czy dostępne są roboty w leasingu, znajdzie rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb.

Leasing robotów przemysłowych

Roboty przemysłowe inaczej nazywane również jako roboty współpracujące (coboty) coraz częściej można spotkać w zakładach przemysłowych. Wśród nich największą popularnością cieszą się roboty spawalnicze, ramiona przemysłowe dla wtryskarek, maszyn pakujących itd. Leasing robota w tych branżach to bardzo popularne rozwiązanie.

Leasing robotów humanoidalnych i robotów usługowych

Roboty zdobywają również coraz większą popularność w usługach i często wyręczają ludzi w wykonywaniu powtarzalnych czynności. Tu najpopularniejszy jest leasing robota barmana, robotów na eventy, roboty na recepcje itd

Leasing robotów do biura

Roboty biurowe, które wykonują pracę administracyjną stosowane są w wielu miejscach gdzie roboty z powodzeniem zastępują pracę ludzką. Cyfrowe roboty biurowe są popularne w księgowości, kadrach, finansach, działach sprzedaży oraz windykacji. Biurowy robot w leasing to znakomita alternatywa do pozyskania cyfrowego pracownika, który zautomatyzuje pracę w biurze.

Leasing robota

Automatyzacja i robotyzacja produkcji to szansa dla wielu firm. Roboty mogą z powodzeniem pracować zarówno w małych firmach produkcyjnych jak i dużych przedsiębiorstwach przemysłowych. Leasing robotów to na pewno jedna z ciekawszych opcji na szybką implementacje nowoczesnych rozwiązań w miejscu pracy.